BC60R400-8
Your Price:
Your Total:
Quantity:
Options
Cable Length (mm): 400
Colour: Red
Terminal Rings: 8mm
Flexible Battery Cable - 60mm sq - 400mm - Red - 8mm Lugs
Item: BC60R400-8
Description
Heavy Duty 60mm² Flexible Battery Joining Cables custom made with 10mm or 8mm lugs.
PRODUCT CODE: BC60
Location
Home / Store / Batteries & Chargers / Battery Accessories / Flexible Battery Cables - 60mm sq Custom Made with Lugs