FK000035
Description
35mm˛ Cable
  • 1 x 2m of Red (positive) with built in Mega Fuse-Holder and 10mm lugs
  • 1 x 2m of Black (negative) and 10mm lugs
  • Fuse 125A
PRODUCT CODE: FK000035
Location
Home / Store / Connectors, Switches & Fuses / 35mm² - 125A Mega Fuse Kit - 10mm Lugs - 2M