FK001020
Description
4mm˛ Cable
  • 1 x 1m of Red (positive) with built in fuseholder and one 10mm lug
  • 1 x 1m of Black (negative) and one 10mm lug
  • 1 x Fuse 10A
  • 1 x Fuse 20A
PRODUCT CODE: FK001020
Location
Home / Store / Connectors, Switches & Fuses / 4mm² - Battery to Controller Cables & Fuse Kit - 10,20A