FK000030
Quantity:
Item Options
Terminal Ring - Size Selection*
8mm Terminal Rings
10mm Terminal Rings
Description
10mm˛ Cable
  • 1 x 1m of Red (positive) with built in fuseholder and one 8/10mm lug
  • 1 x 1m of Black (negative) and one 8/10mm lug
  • Fuse 30A
PRODUCT CODE: FK000030
Location
Home / Store / Connectors, Switches & Fuses / 10mm² - Battery to Controller Cables & Fuse Kit - 30A